REMONT STADIONU PIŁKARSKIEGO WLKS KRAKUS SWOSZOWICE

Przed nami kolejny remont stadionu piłkarskiego!!!Rozpoczynamy kolejną realizację, tym razem pora na macierzysty klub RafałaMajki. W 2024 roku stadion piłkarski WLKSKrakusSwoszowice wzbogaci się o kolejne obiekty sportowe poprawiające bazę sportową Krakowa.Obecnie na terenie klubu znajduje się boisko o wymiarach ligowych 105 x 64 m, które posiada naturalną trawę i oświetlenie. Obok znajduje się wydzielone piłkochwytami, oświetlone boisko o wymiarach 60 x 30 m wyposażone w sztuczną trawę piłkarską i drenaż.
Prace przy boiskach obejmą: wykonanie dokumentacji projektowej, wykonanie drenażu dla boiska treningowego i boiska ligowego z włączeniem do zbiornika szczelnego. Przeprowadzimy remont istniejącej podbudowy dla boisk. Wykonamy montaż nawierzchni sportowych dwóch boisk treningowych z sztucznej trawy . Wykonamy również nową nawierzchnię boiska ligowego z trawy naturalnej.
Przewidziano także roboty instalacyjne: wykonanie zasilania lamp oświetlających boiska oraz zasilania pompy do nawadniania boiska ze zbiorników, instalację dwóch zbiorników retencyjnych na wodę, instalację pompy, automatyki, połączenie zbiorników z siecią oraz wykonanie systemu zraszania boiska ligowego.
W ramach prac powstanie także mała architektura. Zaplanowano wygrodzenie obydwu boisk treningowych piłkochwytami , montaż krzesełek dla widzów oraz innej niezbędnej infrastruktury stadionu  piłkarskiego.
Budowa stadionów piłkarskich to przedsięwzięcie wymagające nie tylko zaawansowanej technologii i inżynierii, ale także wizji i zaangażowania. Jedną z firm, która od lat wyróżnia się w tej dziedzinie, jest Interhall Sp. z o.o. Realizujemy projekty budowy stadionów na najwyższym poziomie, wykorzystując innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości nawierzchnie piłkarskie. Wszystko to z pasji do sportu.
Budowa stadionów to nasza specjalność !!!