PRZEBUDOWA STADIONU MIEJSKIEGO W CIECHANOWCU

 Przebudowa Stadionu Miejskiego w Ciechanowcu

Przebudowa Stadionu Miejskiego w Ciechanowcu rozpoczyna się wielkimi krokami. 17 majaw Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu podpisano umowę na wykonanie zadania „Przebudowa Stadionu Miejskiego w Ciechanowcu łącznie z usługami projektowymi .

Stadiony miejskie odgrywają istotną rolę w życiu społeczności, stanowiąc miejsce spotkań, rywalizacji sportowej i rozrywki dla mieszkańców miast. Jednym z najważniejszych wydarzeń w historii Ciechanowca jest przebudowa stadionu miejskiego, a za tą ambitną modernizacją stoi firma Interhall.

Stadion piłkarski w Ciechanowcu ma długą i bogatą historię. To miejsce, gdzie odbywały się  mecze oraz różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i sportowe, przyciągając mieszkańców miasta i okolic. Jednak  aby sprostać nowoczesnym standardom i potrzebom społeczności, należy go zmodernizować.

 Wartość kontraktu opiewa na kwotę 18 982 849,21 zł. Wykonamy boisko piłkarskie z sztuczną trawą piłkarską, bieżnię lekkoatletyczną o nawierzchni poliuretanowej oraz budowę trybun wraz z częściowym zadaszeniem. Wykonawcą zadania jest oczywiście Interhall – specjalista w budowie stadionów lekkoatletycznych oraz stadionów piłkarskich.

To nie pierwsza nasza przebudowa stadionu. Spośród wielu udanych realizacji na szczególną uwagę zasługują, stadiony piłkarskie wybudowane dla czołowych klubów rodzimej Ekstraklasy. Należą do nich: Raków Częstochowa, boiska treningowe wybudowane dla Górnika Zabrze czy Legii Warszawa ale także stadiony wybudowane dla mniejszych lokalnych klubów, jak Prądniczanka Kraków czy Hutnik Warszawa. To właśnie te obiekty sportowe stały się ikoną i symbolem ducha sportu oraz wspólnoty dla lokalnych społeczności.

Budowa stadionów to nasza specjalność !!!

Więcej na temat inwestycji w Ciechanowcu znajdziesz tutaj :  https://www.ciechanowiec.pl/gospodarka/2242-niemal-19-mln-zlotych-na-przebudowe-stadionu-miejskiego-w-ciechanowcu-umowa-z-wykonawca-podpisana

Więcej na temat budowy stadionów znajdziesz tutaj :  https://interhall.pl/oferta/budowa-stadionow/

.